لذت بودن در کنار یک تیم با انگیزه، سخت کوش و امیدوار

سایرا یک اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی است که با تلاش یک تیم ۵۰ نفره از اساتید دانشگاه، دانشجویان کارشناسی ارشد و کارشناسی طراحی و ایجاد شده است.

تولد سایرا

نقطه ی شروع این طرح از مهرماه ۹۷بود اما شکل گیری آن در کارگاه ۵۶ ساعته ای بود که توسط پارک علم و فناوری استان گلستان و دانشگاه شریف برگزار شد و اینگونه بود که ایده ی اولیه ای که در ابتدای کارگاه وجود داشت کم کم شکل گرفت.

ایده اپلیکیشن تعاملی سایرا در استارت آپ ویکند صنایع خلاق استان گلستان در خرداد ۱۳۹۸ به عنوان طرح برتر شناخته شد.

سرانجام در اردیبهشت ۱۳۹۹ بعد از شکل گیری تیمی با انگیزه و هدفمند، کار آمادگی و طراحی اپ به صورت حرفه ای آغاز شد…

وقتی بحث از منابع انسانی و انگیزه ی پرسنل میشه، کیفیت زندگی کاری اون‌ها خیلی مورد توجه قرار می‌گیره.

کار کردن در فضای کاری پویا، زیبا و در دسترس بودن امکانات رفاهی یکی از بزرگترین مزایا و فاکتورهای خوشبختی در زندگی کاری هر فردیه

"

استادیار دانشگاه گلستان // بنیان‌گذار سایرا

دکتر علی عرب مفرد

دکتر عرب مفرد کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی رو در رشته آموزش زبان انگلیسی در دانشگاه تهران کسب کرد و هم اکنون عضو هیات علمی دانشگاه گلستان (دپارتمان زبان و ادبیات انگلیسی) در شهر زیبای گرگان است. ایشان علاوه بر حوزه پژوهش و تدریس آکادمیک، در فعالیتهای دانشجویی انجمن علمی زبان انگلیسی دانشگاه و نیز در سازمان مردم نهاد بنیاد نیکوکاران شریف جلین فعالیت می کند. ایشان در سال ۱۳۹۸ طرح اپلیکیشن تعاملی زبان انگلیسی را مطرح کرد و در سال ۱۳۹۹ به همراه تیمی از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی این ایده را به صورت عملی آغاز کردند.

Dr. Ali Arabmofrad

"

EFL Teacher, Researcher and Author

دکتر سراله دماوندی کمالی

دانشجوی دکترای آموزش زبان انگلیسی و دبیر و مدرس زبان انگلیسی است. وی علاوه بر سابقه ی تدریس ۱۲ ساله در مدارس، در موسساتی همچون کانون زبان ایران تدریس داشته است. در سال های اخیر به عنوان مدرس کارگاه های آموزش زبان انگلیسی به مدرسان در بیش از ۱۵ استان حضور داشت. او بیش از ۱۳ کتاب کمک آموزشی زبان انگلیسی را توسط انتشارات نویسندگان جوان که یکی از موسسان آن بوده است تالیف نموده است. ایشان بارها در مسابقات کشوری تولید محتوا رتبه کسب نموده و به عنوان داور در سطح کشور حضور داشت. ایشان در مجموعه ی سایرا به عنوان یکی از ایده پردازان اولیه این اپلیکیشن، به عنوان مدیر تولید محتوا آموزشی نیز همکاری دارد.

Dr. S.Damavandi Kamali