سیستم بین‌المللی محاسبه مهارت زبان انگلیسی (IELTS) یک آزمون شناخته شده در سطح جهانی برای ارزیابی توانایی افراد در ارتباط به زبان انگلیسی است که توسط دانشگاه‌ها، کارفرمایان و مقامات مهاجرتی استفاده می‌شود.
 خواندن برای آزمون IELTS برای هر دو هدف تحصیلی و حرفه‌ای می‌تواند اهمیت بسیاری داشته باشد. در ادامه چند دلیل برای اهمیت خواندن برای آزمون IELTS بیان شده است:
آزمون IELTS توسط بیش از ۱۰ هزار موسسه آموزشی در بیش از ۱۴۰ کشور شناخته شده است. با کسب نمره بالا در این آزمون، شما می‌توانید توانایی انگلیسی خود را ثابت کنید و فرصت‌های تحصیل، کار و مهاجرت در سراسر دنیا را باز کنید. یادگیری آیلتس همچنین می تواند علاوه بر بهبود مهارت‌های زبان انگلیسی و رشد شخصی شما معیار خوبی برای ارزیابی سطح تسلط و شناسایی نقاط قوت و ضعف شما باشد.

به طور خلاصه، خواندن برای آزمون IELTS قدم مهمی برای هر کسی است که به دنبال تحصیلات عالی، فرصت‌های شغلی یا مهاجرت به یک کشور زبان انگلیسی زبان باشد.
سیستم بین‌المللی ارزیابی زبان انگلیسی (IELTS) یک آزمون رایج در ارتباط با توانایی ارتباطی افراد در زبان انگلیسی است که توسط دانشگاه‌ها، کارفرمایان و مقامات مهاجرتی جهت ارزیابی توانایی افراد در ارتباط به زبان انگلیسی، به کار می‌رود.
خواندن برای آزمون IELTS برای هدف تحصیلی و حرفه‌ای بسیار مهم است.

در حین خواندن برای آزمون IELTS، ممکن است با مشکلاتی مواجه شوید که به بعضی از آن‌ها می‌توان به شرح زیر اشاره کرد:

۱. سطح زبان کم:
اگر سطح زبان شما پایین است، شروع به خواندن برای آزمون IELTS می‌تواند چالش‌برانگیز باشد. در این صورت، شما باید به بهبود مهارت‌های زبانی خود تمرکز کنید و در کلاس‌های زبان شرکت کنید.

۲. موضوعات گسترده:
آزمون IELTS شامل موضوعات گسترده‌ای است که شامل مسائل اجتماعی، علمی و فنی است. برای آماده شدن برای این آزمون، شما باید با مطالعه و تمرین در مورد انواع موضوعات و لغات مختلف آشنا شوید.

۳. فشار زمانی:
آزمون IELTS شامل چهار بخش خواندن، نوشتن، شنیداری و صحبت کردن است که هر یک دارای محدودیت زمانی مشخصی هستند. برای موفقیت در این آزمون، شما باید توانایی مدیریت زمان خود را بهبود بخشید.

۴. هزینه بالا:
هزینه شرکت در آزمون IELTS معمولاً بسیار بالا است، بنابراین برای بسیاری از زبان‌آموزان دسترسی به آزمون و شرکت در آن دشوار است.

۵.استرس و اضطراب:
برای بسیاری از زبان‌آموزان، آزمون IELTS می‌تواند منبع استرس و اضطراب باشد. در این صورت، بهتر است از روش‌های مختلف تسکین استرس مانند تمرین مدیتیشن و تنفس عمیق استفاده کنید.

۶. تعامل با بومی زبان‌ها:
برای بهبود مهارت‌های گفتاری خود، شما باید با بومی زبان‌ها تعامل داشته باشید. این می‌تواند برای برخی از زبان‌آموزان که در کشورهایی با جمعیت بومی زبان انگلیسی زندگی نمی‌کنند، چالش‌برانگیز باشد.

۷. نداشت منابع کافی:
برای خواندن برای آزمون IELTS، شما به منابع مناسب نیاز دارید. اما گاهی اوقات سخت است به منابع کافی دسترسی داشته باشید، به خصوص اگر در کشورهایی باشید که به اندازه کافی منابع زبان انگلیسی در دسترس نیست.

به طور کلی، آماده شدن برای آزمون IELTS ممکن است چالش‌برانگیز باشد، اما با تمرین، تلاش و استفاده از منابع مناسب، شما می‌توانید به موفقیت در این آزمون دست یابید. همچنین، می‌توانید از کلاس‌های آموزشی و استفاده از راهنمای آزمون IELTS بهره برید و به دنبال راه‌های بهبود مهارت‌های خود باشید. همچنین، تلاش برای کاهش استرس و اضطراب و تمرین مدیریت زمان نیز می‌تواند به شما در آزمون IELTS کمک کند.

دوره منتورینگ آیلتس سایرا

 

آکادمی زبان سایرا با توجه به نیاز افراد مختلف و استقبال متقاضیان برای دریافت مدرک آیلتس ، کلاس های آمادگی آزمون آیلتس را به صورت کاربردی  و با استفاده از منابع معتبر  و تحت نظر اساتید مجرب و حرفه ای برگزار میکند.

•۳۰ جلسه ویدئویی تدریس تکنیکهای لازم برای پاسخگویی به انواع سوالات مهارتهای مختلف.

•نمونه سوالات طبقه بندی شده مهارتهای ۴ گانه.

•بدون نیاز به کتاب (فایل همه موارد مورد نیاز در اختیار شما قرار میگیرد).

•پشتیبانی تلگرامی و پاسخگویی به تمام سوالات توسط معلم خصوصی ۲۴ ساعته.

•بررسی عملکرد شما به صورت ریزبینانه و تعامل کامل شما با استاد.

•عدم وجود محدودیت زمانی برای شرکت در کلاس ها.

•نکته: طول دوره حداقل ۳ ماه هست با توجه به سطح افراد می تواند

سوالات متداول آموزش آیلتس

چنانچه سوال شما در عناوین پیش فرض وجود ندارد، می توانید سوال خود را با پر کردن فرم انتهای صفحه از ما بپرسید.

برای زبان آموزانی که دانش قبلی از زبان انگلیسی داشته باشند تعیین سطح و مشاوره اولیه انجام میشود.

بله، این افراد می بایست در دوره های عمومی زبان انگلیسی تحت عنوان پری آیلتس که با محوریت آیلتس میباشد شرکت نمایند.

 • دوره های آیلتس سایرا توسط اساتید مجرب و حرفه ای زبان انگلیسی برگزار میشود.
 • مدرس اصلی دوره آقای دکتر علی عرب مفرد استادیار آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه تهران میباشد که هم اکنون استاد دانشگاه گلستان هستند.
 • دوره شامل ۳۰ جلسه  آموزش ویدیویی، صوتی ، فایل و جلسات آنلاین میباشد.
 • طول دوره سه ماه در نظر گرفته شده است اما با توجه به سطح و برنامه زمانی هرفرد ممکن است متغیر باشد.

در دوره های آیلتس از کتابهای جدید انتشارات دانشگاه کمبریج انگلستان،  جزوات و منابع  انحصاری استفاده میشود‌.

 • به صورت کلی کلاس ها آفلاین هستند و برای شرکت در کلاس ها شما مقید به آنلاین شدن در ساعت خاصی نیستید.(اما شامل جلسات گفت و گوی انلاین نیز میباشد)
 • فایل ها در بستر تلگرام برای زبان آموزان ارسال میشود.
 • همچنین عضو گروه پرسش و پاسخ و پشتیبانی تلگرامی نیز میشوید.

بله، با توجه به سطح شما و نمره مورد نظرتان، چنانچه تشخیص داده شد برنامه ریزی ویژه ای برای شما در کوتاه ترین زمان ممکن صورت می پذیرد.

 • بله، در دوره های آیلتس هر چهار مهارت بطور همزمان تدریس می شود.
 • این دوره  به صورت دقیق و مجزا هر ۴ مهارت اسپیکینگ،‌ ریدینگ، رایتینگ و لیسنینگ را به خوبی و با تمامی تکنیک ها و جزئیات کامل به شما آموزش خواهد داد.
 • تمامی دوره های موجود در آکادمی سایرا شامل پشتیبانی میشوند‌.
 • در دوره آیلتس پس از ثبت نام عضو گروه تلگرامی میشوید و پیشرفت و برنامه شما به صورت دقیق رصد میشود.
 • به علاوه برنامه ریزی شخصی  موجب دریافت فیدبک و بررسی عملکرد شما خواهد بود.
 • حتی با تمام شدن دوره در صورت وجود سوالات پشتیبانان ما پاسخگوی سوالات شما هستند.

امکان پرداخت اقساطی طی دو قسط نیز برای زبان آموزانی که مایل به شرکت در دوره هستند نیز وجود دارد همچنین شما میتوانید به ازای معرفی و ثبت نام هر فرد۱۰%تخفیف بگیرید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تخصصی نام و شماره تلفن خود را ثبت کنید.

 •